1. Nerede Olduğunu Bul!

A Noktası. Şu anda olduğunuz yer. Farkında ol ya da olma - Programlanmış bir yaşam sürüyorsun. İşin, özel ilişkilerin, sağlığın hepsi zamanın bir anında edindiğin bilgi ve alışkanlıklar ile yönetiliyor. Bilinçli farkında olduğun alışkanlıkları dönüştürebilirsin, peki ama bilinçaltında farkında olmadıkların? Acaba şu anda "Yaşam Çarkı"nın neresindesin?

2. Kişisel ve Profesyonel Gelişim Stratejin

- Yaşamında nerede olduğunu buldun, nereye gideceğini de; peki ama neden bunca yıldır henüz "ideal gününü" yaşayamıyorsun? Seni her geçen gün daha canlı, genç, dinamik ve mutlu kılacak inanç sistemleri neler?

- Bu çalışma içerisinde kendine özel "Gelişim Stratejilerini" planlayacaksın

- Peki ama aşk, sevgi, tutku? Yaşamında, ülkende ya da Dünya'da her ne oluyorsa olsun, yine de her güne bu duygular ile uyanmak ister miydin?

3. Niyetin Gücü

Seni "O"na doğru çeken bir geleceği vizyonladıktan, geçmiş bağlarından arındıktan sonra özgür ruhunu kim tutabilir? Çalışmanın sonunda "İdeal Yaşam" bilinçaltı hipnotasyonu yapılacaktır.

 

Rich Waterman

Rich Waterman, is a former investment banker having worked for over ten years on the trading floors of JP Morgan Chase and Citibank. He was one of the youngest Vice Presidents at JP Morgan Chase. 

He is now an entrepreneur with over fifteen years of experience running his own businesses. He is an international speaker and one of the UK’s leading experts on how to create a success mindset.

Rich is an NLP Trainer and is also a Senior Trainer for Robbins Research International. He is one of only six Senior Trainers globally who work regularly with Tony Robbins at his live events.

* seansı Yeliz Rüzgar fasilite edecektir.

 

Yeliz Rüzgar

İlham verir enerji yükseltip, içsel dönüşüm sağlar.

Yeliz Rüzgar enerji alanında Amerika ve Avrupa’nın önde gelen uzmanlarından ve kişisel gelişimde oldukça saygın liderlerden biridir. Uluslararası gruplara yapmış olduğu dönüşümsel, enerji ve ilham veren, kişisel ve iş hayatındaki enerji alanları, özgün liderlik, enerji olarak para, kişisel değer, kalp merkezli yaşam ve pazarlama, kuantum zaman yönetimi ve yaşamımızdaki anlamı arama mesajlı konuşmaları sayesinde binlerce kişiye ulaşmıştır
Yeliz’in en büyük özelliği “Hayır” demenin daha kolay olduğu durumlarda “Evet” demek ve dedirtmektir. En büyük misyonu kitleleri kendilerini nasıl motive edecekleri ve yaşamı korku ve kendinden şüphe duyguları yerine iyimserlik penceresinden görme konusunda eğitmektir. Zorluklar her ne olursa olsun; ister sağlık, ister servet, ister yakın ilişkiler, isterseniz de öz arayış, sizin yapmak istediğiniz her şeyi yapabileceğinize ve süreçten keyif almanın en önemli şey olduğuna inanır.
Yeliz psikoloji, iyileşme ve NLP(Sinir Dil Bilimi) alanlarında en iyi uzmanlardan eğitim almıştır ve Anthony Robbins, Dr. Richard Bandler, Wyatt Woodsmall, Tad James, Kushi ve Deepak Chopra gibi uzmanlar ve liderlerle birlikte eğitim görmüştür.

power1.png