Bu 14 Şubat senin aşkının hayali için kendine randevu ver...

Sana sahip olarak, satın alarak, sarhoş olarak mutlu olacağının hayallerini kurdurdular.

Sana kendi yanlışlarının tamiri için kendi hayallerinin hayalini kurdurdular.

Sana onlarsız, onların yönlendirmesi  olmadan yapamayacağına inandırıp onlardan ders alarak hayal kurman gerektiğinin hayallerini kurdurdular.

Sana korkunun hayallerini kurdurdular.

Sana olması gereken hayal kadınının ve erkeğinin hayalini kurdurdular.

Peki senin hayalin neydi? 
Sen önce kendini aşk olarak kabul edip kendi hayaline adım attın mı? 

Senin doğrularınla? Kılıfsız, paketsiz, markasız, eğitimsiz, kitapsız ...!
Teklifim “Sana” bu aşk gününde aşkın hayaline adım atman için hayalinle kendine gel. Bu 14 Şubat senin aşkının hayali için kendine randevu ver...

 

Semih Yalman hakkında:
- Kurucu Dreamstalk
- Algı, hikaye ve gayrı maddi varlık tasarımcısı
- Besteci ve yazar

Gençlerin hayallerini dinleyerek onlar ve hayalleri arasında köprü olandünyada tek ve ilk sosyal girişim platformu ve bireysel tasarım şirketi DreamsTalk'un kurucusudur. 

Algı, marka, bireysel inovasyon ve hayal gücü gelişimi /yönetimi konularında Türkiye ve dünyada farklı üniversitelerde lisans ve lisansüstü seviyede dersler veren Yalman, aynı zamanda gayrı maddi varlık tasarımı ve algı yönetimi danışmanlığı yapmaktadır. 

2016 yılında çıkardığı “Hayal Et Ki Ol”, 2013 yılında çıkardığı “SAKAL” ileberaber 15 kitap ve 10 müzik albümü olan Yalman aynı zamanda Campaign, Harvard Business Review dergilerinde köşe yazmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok platformda konuşan Yalman, HBS vaka çalışmalarında bahsi geçen iş adamları arasında yer almaktadır.

Gillette, P&G, Boyner, Doğuş, İnci, GE, TAİK gibi bir çok yerli ve yabancı kurumda üst düzey yöneticilik ve yönetim kurulu üyeliği yapan Semih Yalman Doğuş Müşteri Sistemleri ve Zubizu'nun kurucularından olup; İstanbul Yat Kulübü, Oyunda Kal, Trafik Hayattır, Sanata bi yer, Bugün Günlerden Yarın, Yaşa Devam, Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası ve Do sosyal inisiyatiflerini başlatmıştır. 

Semih Yalman; Harvard, Emerson ve Hacettepe Üniversitelerinden mezundur ve 3 dil konuşmaktadır. 2 çocuk babası olan Yalman kundalini yoga, binicilik, müzik, fotoğraf ve yelken ile uğraşmaktadır.