• Joint Idea (map)
  • 3 Takkeci Sokak
  • İstanbul, 34345
  • Turkey

Hande Akın ile Kalbin Bilgeliğinde Yaşamak etkinliği Joint İdea Arnavutköy'de gerçekleşecek.

Sevgi; kalbimizin sezgisel bilgisidir.

Bu workshopun amacı; kalbin bilgeliğini öğretmek değil, hatırlatmaktır! Sizin doğal mirasınız olan kalbin bilgeliğinde; SEVGİ’yle yaşamanızı engelleyen duygu, korku, düşünce kalıplarına dair farkındalıkla dönüşüm sağlamaktır.

Her katılımcının niyeti doğrultusunda, anda ve akışta REGRESYON, EFT, MEDİTASYON, EZOTERİK ŞİFA teknikleri aracığıyla gelişimsel bir süreç yaşanır.

21 Mart dolunayının güçlü enerjisi sürecimize destek olur. Dolunaylar tamamlanma, sonlanma, bitirme enerjisi taşır. Ve her bitenin ardından yepyeni bir süreç başlar.

Handa Akın Hakkında

1977 İstanbul doğumlu. 1994 Özel Şişli Terakki Lisesi mezunu 1995-1999 Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi, Radyo-TV-Sinema mezunu, 15 yıl reklam sektöründe kariyer yaptı.

Kariyer yapmanın anlamını sorgulamaya başladığında 20’li yaşlarının sonlarındaydı. Kadın erkek ilişkilerine dair sorgulamaları ve ilişki deneyimlerinin girdaplarından kendini çıkarabilmek için 2009 yılında, kişisel gelişim araçlarını kullanmaya başladı. 2010’da reklamcılıkla vedalaşarak profesyonel yaşam koçluğu ile başladığı yolculuğuna, ‘’Ben zamanı’’nı kurarak devam etti. 2010’dan beri 9 yıldır duygulardan özgürleşme, bilinç, enerji yükseltme araçları; EFT, REGRESYON, MEDİTASYON ve EZOTERİK ŞİFA teknikleriyle koçluğu harmanlayarak kalbinin rehberliğinde bireylere ve kurumlara dönüşüm danışmanlığı yapıyor. Eğitimler, seminerler veriyor, mistik yolculuklarla dönüşüm programları düzenliyor.

Kendi kadın olma macerasını ve danışanlarının regresyon seanslarının hikayelerini anlattığı ilk kitabı Kadın Olmak 2014'te çıktı. Kendi içsel ve mistik yolculuklarını, aşkı arayışını anlattığı ikinci kitabı AŞK OL 2017'de çıktı. ‘’Hayatım hikaye’’ adlı sahne performansını kişisel gelişim gösterisi olarak paylaşıyor.

Potansiyelini keşfettikçe içinden televizyon programcısı, gazete, dergi, blog, kitap yazarı, ilham veren konuşmacı, gezgin, eğitmen ve daha pek çok sıfat çıktı. Sıfatların gelip geçici, hayallerimizin mucizelerimiz, asıl olanın ÖZ’ümüzdeki sevgiyle yaşamak olduğunu algıladı. Bu bilinci paylaşmaya AŞKla gayret ediyor.

Biletler Biletix’te!