• Joint Idea Kanyon (map)
  • Büyükdere Caddesi, No: 185, Levent Kanyon AVM
  • Teras Katı ŞİŞLİ / İstanbul
  • Turkey

Her duygu ve durum, tek bir kavram altında dönüştürülebilir, acıdan mutluluğa döndürülebilir, nefretten merhamete tezahür edebilir, savaşları bitirebilir ve insanlığı evrimleştirebilir. Bu dönüştürücü kavram, ilahi Sevgi bilincidir. 

“Bir’den Birliğe” bir kalbe dönüş yoludur. “Bir” olarak algıladığımız, kendimizi diğerinden ayırdığımız dünyevi bilincin illüzyonundan uyanmak; tüm canlılarla, dünyayla ve kendimizle olan kozmik bağımızı hissetmek ve “Birlik” bilincimizin farkındalığını geliştirmek adına güçlü pratikleri deneyimleyeceğimiz dönüştürücü bir yolun başlangıcıdır. 

Bu çalışmada, Sevgi ve Anahata Çakra üzerine paylaşımlarda bulunacak, Prana ve Meditasyon pratiğiyle Yaşam Enerjimizi ve İlahi olanla bağımızı yeniden hissedecek, Kalp Açıcı Yoga Akışı ve Özgün Hareket pratikleriyle bedenlerimize ifade alanı açacağız. 

Sevgi enerjisiyle çalışan ve Yoga Eğitmenliği yapan Burcu Sevgi Genc’in rehberliğinde ve Müzisyen Dimitrios’un Kalp Çakra frekanslarıyla hazırladığı müzikler eşliğinde düzenleyeceğimiz bu çalışma, 29 Nisan 2018 Pazar günü 15:00 - 17:30 saatleri arasında Joint Idea Kanyon’da gerçekleşecektir.

Çalışma öncesinde Juice-Up tarafından hazırlanan Smoothie’ler ikram edilecek, “Healthy Forever” markasının kurucusu Filiz Gür tarafından %100 doğal ve ev yapımı ürünler sunulacak ve çalışma sırasında RORU tarafından katılımcılara mat sağlanacaktır.


// Program İçeriği:

- Sevgi Üzerine Paylaşım
- Prana Çalışması
- Kalp Çakra Dengeleyici Yoga Akışı & Geriye Bükülmeler
- Meditasyon Çalışması
- Özgün Hareket & Dans

Atölye, Roru Concept ve Juice-Up sponsorluğunda gerçekleşecektir.
RORU Concept [http://www.roruconcept.com/
Juice Up [http://www.juiceup.com.tr/]


* Katılım 26 kişi ile sınırlıdır. Kayıt için rezervasyon gereklidir.

* Kayıt için ece@jointidea.com adresine email gönderin. 

* Kişi başı bilet 120 TRY'dir ve etkinlik günü kapıdan satılacaktır.

* Çalışma, ağırlıklı olarak Türkçe dilinde gerçekleşecektir.

* Çalışma sırasında, RORU Concept tarafından mat temin edilecektir. 

* Gün boyu katılımcılara, RORU Concept standında yapacakları alışverişte %50 indirim sağlanacaktır.


* * *


[ENGL]

Each emotion, can be transformed under another emotion, it can be transformed from pain to happiness, it can be manifested from hate to compassion, it can end the wars and can evaluate humanity.
This transformative notion, is Divine Love Consciousness.

“One to Oneness” is a returning path to the heart. It is the beginning of a transformative path in which we will experience deep practices to awaken from the illusion of the consciousness that wants us separate from other, to perceive ourself as “One”, to feel the connection between whole creatures, the world and ourselves; and to develop our awareness of the Unified consciousness.

In this session, we will share about Love and Anahata Chakra, feel our connection with Divine and Life Energy by Prana and Meditation practices, open a safe space to express our bodies with Heart-Opening Yoga Flow and Intentive Movement practices.

The practice will be guided by Burcu Sevgi Genç who studies the Love Energy as Yoga Teacher, while Musician Dimitrios will be performing a curated Heart-Opening DJ Set on the 29th of April, Sunday, between 15:00 - 17:30 pm in Joint Idea Kanyon.

Before the practice, Juice-Up will serve healthy juices to our participants, the founder of “Healthy Forever” will offer %100 handmade apperatives and RORU Concept will provide beautiful mats from their Natural collection for the participants during practice.

// The Practice:

- Sharing About Love
- Prana Practice
- Heart-Opener Yoga Flow and Beckbends
- Meditation Practice
- Intentive Movement and Dance

The Session is supported by Roru Concept and Juice Up.
+ RORU Concept [http://www.roruconcept.com/
+ Juice Up [http://www.juiceup.com.tr/]

// ADDITIONAL INFORMATIONS - REGISTRATIONS
* The session is limited with maximum 26 people. And the reservation is needed for the registration.

* Send an email to ece@jointidea.com for registration. 

* Tickets are 120 TRY per person and will be sold at the door on the event day.

*The session will be held in mainly Turkish.

* Mats will be provided by RORU Concept. You dont need to bring your own mat.

*During the day, there will be %50 discount in Roru Concept stand for the participants.