• Joint Idea Kanyon (map)
  • Büyükdere Caddesi, No: 185, Levent Kanyon AVM
  • Teras Katı ŞİŞLİ / İstanbul
  • Turkey

Kadim Bilinç Teknikleri ile Dönüşüm Yolculuğu, Joint Idea Kanyon mekanında sizlerle...

Modern hayatın içinde tanımlanmış bir sürü kalıbın içinde kendimizle teması kaybeder olduk. İçimizde dışımızda eleştiren sesler, geçmişimiz, öğrendiklerimiz, beklentilerimiz arasında yani zihin sınırları içinde yaşamaya uğraşıyoruz. Kendimizi bu dar çerçeve ile sınırlamışken, çok önemli bir kavramı, aslında bilinç denilen koskocaman bir bütünün parçası oluşumuzu unutmuş durumdayız. 

Dönüşüm Yolculuğu yani; Zihnin sınırlarından sıyrılıp, bilincin sonsuzluğuna açılmak, hepimizin bu hayata gelirken kendimize verdiğimiz en önemli söz iken, başka telaşelere düşüp, sözümüzü unutuyoruz. Hayatta ne ile karşılaşırsak karşılaşalım, adı ister zorluk olsun, ister keyif, esnek ve dayanıklı olup, kalıcı bir iyilik halini deneyimlemek için bilinç denilen üst frekansla buluşmak hayatın tadını arttıran en önemli olgu. Hayatı bir ıztıraptan öte, keyif alınacak bir oyun olarak deneyimlemek yani bu dönüşüm, hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu yolculuk.

Bu atölye ile ne hedefliyoruz?
Bu iki saatlik atölye çalışmasıyla Lila Duygu bizlere, zihnin çalışma mekanizması, yaşamımızı ne yönde şekillendirdiği, bilinç denilen o üst frekansa açılmanın yaşamımıza somut etkileri ve teknolojisi üzerine bilgi verip, kalıcı iyilik halini deneyimlemek için bazı kadim teknikler ile Dönüşüm  Yolculuğunuzun başlamasına ışık tutacak. 

Atölyeden sonra size neler kalacak?
Bu atölye çalışması ile; Dönüşüm Yolculuğunuzda kullanabilmeniz için birkaç kadim bilinç tekniğini o sırada deneyimleyip, sonrasında da yaşamınızda uygulamaya devam edebileceksiniz. Bu iki saatlik çalışma, size iyi gelen yolla Dönüşüm Yolculuğunuza devam edebilmeniz için içsel rehberinizle temasa geçmenizin yolunu açacak.

Kimler, ne için gelmeli?
Hayatı karmaşa olarak değil keyif olarak görmek isteyenler, 
Belirsizliklerden korkmadan yaşamda ilerlemek isteyenler,
Zihin seslerinden yorulanlar, 
Hayatında denge arayışında olanlar, 
Kalıcı iyilik hali, denge ve yaşam sevinci isteyenler,
Kendini keşfetmenin merakında olanlar,
Dönüşüm ve bilinç kavramlarını merak edenler,
Yüksek zeka ve gerçek aklın peşine düşenler,

Biletler Biletix'te!

Lila Duygu Öğüt kimdir?
Lila Duygu, uzun yıllar yatırım, denetim, insan kaynakları konularında finans sektöründe devam ettirdiği görevleriyle birlikte, birçok farkındalık, enerji tıbbı alanında eğitimlere katılıp, bu yönde çalışmalarını eş zamanlı yürüttü. 2007 yılında yüksek bilincin dönüşüm kapılarını açan Oneness Deeksha ile tanıştı. 2013’de Oneness Üniversitesi’nin Türkiye’deki ilk eğitmenlerinden birisi oldu ve Adler Koçluk okulundan profesyonel koçluğa yönelik eğitimlerini tamamladı. Hindistan merkezli Oneness Üniversitesi’nde, iç yolculuğunu derinleştirmek ve “kendini arayanları” bu güzel fenomenle tanıştırmak için uzun süreli birçok dönüşüm programına katıldı, grup liderliği ve çevirmenlik yaptı.

Kurumsal yaşamının içinde bir mistik olmanın keyifli anılarını ve deneyimini topladı. 2015 yılında yaşam amacının rüzgarına yelken açarak profesyonel yaşamını, Dönüşüm Danışmanlığı yönünde değiştirdi ve Leela Danışmanlık’ı kurdu.
Kurumlara verdiği “dengeli ve mutlu yaşam” danışmanlığı ve eğitimlerin yanısıra, hayatını kalıcı bir iyilik hali ile mutlu bir deneyime dönüştürmek, büyüyüp, gelişmek isteyen bireylere koç, dönüşüm danışmanı olarak rehberlik etmektedir.