• Kanyon Joint Idea (map)
  • Büyükdere Caddesi
  • İstanbul
  • Turkey

90 dakikalık interaktif workshop’da: 

MEDİTASYON ile günlük hayatın koşuşturmasından uzaklaş ve kendine güvenli ve rahat bir ortam yarat.

OYUN ile en iyi tanıdığını sandığın kendin ile yeni ve farklı yollardan tekrardan tanış, bakış açını genişlet ve kendin için aslında neyin önemli olduğunu keşfet.

Keşfini yansıt ve PAYLAŞ.

Günlük hayatına hemen uyabilecek eylem planını YAZ

POINTS OF YOU: 
Points of You’ nun yaratici ve ilham veren oyunlari fototerapi ve kocluk metodolojisi uzerine kuruludur. 
Points of You isminden de anlaşılacağı gibi aslında bir bakış açısı hikayesidir. Her insanın, deneyimlediği şey hakkında sonsuz bakış açısı vardır. Gerçek zorluk, bildiğimizin dışında bir bakış açısı ile bakabilmek, olayları yeni açıdan görmektir. Değişim, genelde olayları başka bakış açılarından görmeye hazır olduğumuzda başlar. Oyunun temel taşlarından biri, sezgileri ve duyguları kontrol eden sağ beyin ile, analizden sorumlu sol beyin arasında entegrasyonu sağlamaktır. Bu stratejik kombinasyon, dişi tarafımız olarak nitelendirilen yaratıcı bölüme, hitap eden resimle; erkek tarafımızı nitelendirilen analitik bölümü aktive eden kelimenin buluşmasıdır.

Metodumuz, duygu ile mantığın çekişmesinin aynı anda harekete geçirilmesi ile bilinçaltımızın savunma mekanizmasını devre dışı bırakıp, farklı bir pencere açılmasına vesile olur. 

Bakis acimizi genisletmeyi basardiktan sonra bizi, bize en yakin gelen ve yeni ortaya cikan secenekleri secime zorlayan bir surec baslar. Ve son olarak, potansiyelden somuta geçtiğimiz aşamada, iç görümüzü gerçekleştirmek için zaman ile sınırlanmış, ölçülebilir bir eylem planı ve yapılacaklar listesi oluşturulur.


http://www.mindbodysoulblog.com/health-coaching