• Joint Idea (map)
  • Joint Idea Kanyon Büyükdere Caddesi, No: 185, Levent Kanyon AVM, Teras Katı ŞİŞLİ / İstanbul
  • İstanbul
  • Turkey

İçindeki Tanrı ve Kraliçe'yi uyandır: TANRIÇA ışıldasın.

İdeal bir yaşam - İdeal bir İlişki yaratma sürecinde, insan önce "ruhunun öz"ünü hatırlamalı, öz'elliklerini bilmeli.Eğitmenimiz Yeliz Ruzgar, her 3 Ay'ın son haftasında Joint Idea Kanyon'da gerçekleştirdiği "Aşkın Kimyası" başlıklı 2 saatlik çalışmasında sizlere derin ruhsal konuları, günlük yaşamda kullanabileceğiniz pratik yollarını anlatıyor.

"Bu çalışmanın konusu "Dişi Arketipler"

Afrodit: Aşk, tutku ve cinselik tanrıçası
Demeter: Annelik, bolluk, bereket tanrıçası
Athena: Savaş ve bilgelik tanrıçası
Artemis: Doğa, özgürlük ve macera tanrıçası
Hera: Güç, iktidar, evlilik, sadakat tanrıçası
Persofone: Mistisizm, ölüm tanrıçası

olduğunu biliyoruz, az çok da dönemsel olarak hangisi bizi yönetiyor onu da. Peki ama pozitif psikoloji ve günümüze dek tüm yaşam bulmuş dişi arketiplerin "8 Şekli" var desem? Ve hangi şekil seni % kaç yönetiyor bulabileceğin bir test?

Hadi gel beraberce bu çalışmada SENİN öz dişi arketipini bulalım ve İçindeki TANRIÇA'yı uyandıralım." - Yeliz Rüzgar

Bu çalışmaya katılmak size ilişkilerinizin zorlu zamanlarında hangi "dişi gücü" kullanıp, korkuyu aşka dönüştürebileceğinizi gösterecek.Çalışma sırasında psikolog Dr. Chloe Madanes'in hazırladığı bir test yapılacaktır.

BİLETLER BİLETİX’TE!

Yeliz Rüzgar Hakkında

İzmir doğumlu ve uluslararası tanınırlığı olan Yeliz Rüzgar, Holistik Yaşam Uzmanı ve Enerji Terapistidir.Yeliz, UCLA ve North Carolina Üniversitelerinde psikolojik araştırmalarda da kullanılan AuraVS isimli bio-feedback aracılığı ile yaptığı okumalar ile Dünya çapında binlerce kişinin yaşamlarını dönüştürmeleri, ilişkilerini geliştirmeleri ve yaşam amaçlarına bağlanmalarına yardım etti. Yeliz, 13 yaşında ilk ilgi duymaya başladığı bilim ve ruhsal alanların birleştiği konular üzerine, Dünya çapında tanınan Dr. Bernie Siegel, Dr. Bruce Lipton, Dr. David Katz, EFT tekniğini bulan Dr. Craig, NLP tekniğinin kurucu Dr. Richard Bandler, NLP ‘de ‘Time Line – Zaman Çizgisi’ tekniğinin yaratıcısı Tad James gibi isimler ile birlikte kongre ve festivallerde konuk konuşmacı olmuş, ‘Holistik Yaşam’ ile ilgili sunumlar yapmıştır.Halen Sedona Üniversitesinde bu alanda Phd. çalışmalarına devam etmektedir. Yeliz Los Angeles ve İstanbul ‘da yaşamaktadır.Yeliz’in hayat mottosu: İmkansız diye bir şey yoktur, İste, planla, harekete geç, inan ve sabırlı ol.