• Joint Idea (map)
  • Joint Idea Kanyon Büyükdere Caddesi, No: 185, Levent Kanyon AVM, Teras Katı ŞİŞLİ / İstanbul
  • İstanbul
  • Turkey

İlişkilerinde mutlu olmadığında hayatın çekilmez hale gelir. Bu atölye ilişkilerle mutluluğun ayrılmaz birlikteliğini keşfetmen için sana keyifli bir yol haritası verir.

Sevgi ve bağlanmanın altındaki psikofizyolojik etkileri gündelik hayatında nasıl kullanabileceğini fark etmene yardım eder. İlişkilerde deneyimlemen gereken olumlu duyguları tanıtır. Sosyal ve partner ilişkilerinde olumsuz alışkanlıklardan uzak durup, daha fazla sevgi ve bağlılık yaratmak için kullanabileceğin araçlar sunar. Kısacası ilişkilerini mutlulukla tasarlamanı sağlar.

Bunların yanı sıra bilimsel mutluluğun ne olduğuna ve gerçekte insanı nelerin mutlu ettiğine dair zihninde kocaman bir kapı açar. Bunu yaparken meditasyon, koçluk araçları, oyunlar ve deneyim çalışmalarından faydalanır. Bu atölyeye katılsaydın ilişkilerinde ve hayatında ne gibi dönüşümler olurdu öğrenmek ister misin?

Biletler Biletix’te!

İrem Ülgü Orhan Hakkında

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirip kurumsal hayata başlayan İrem, eğitim süresi boyunca psikoloji, din, sosyoloji ve felsefe gibi insana dair olan öğretileri ilgi çekici buldu. Ömür boyu mahkum olacağının söylendiği bir hastalık teşhisi, asi ve farklı düşünme yapısını ortaya çıkarmasına sebep oldu. İnsanın kendi hayatına ve çevresine etki etme gücünü, hastalık ve sağlık gibi kavramların düşünme biçimlerimizle ne kadar paralel ilerlediğini ilk elden deneyimledi. Bu deneyimlerini başkalarıyla paylaşmak için Profesyonel Koçluk, Mutluluk Bilimi, Pozitif Psikoloji, Öğrenme Davranışı, Inka Şamanik Şifa öğretisi gibi konularda çeşitli eğitimler aldı.

Kurumsal hayatı bırakıp kendi işini yapmaya karar veren İrem, kişi ve kurumlardan başlayarak, uzun vadede kültürel olarak; Mutluluk kavramının mevcut sistemce dayatılan, mutlu etmeyen biçiminini geride bırakma ve gerçek mutluluk bilincini bilime dayalı verilerle yayma misyonuyla 2014 yılından beri danışmanlık ve atölye hizmetleri veriyor. Toplumsal bilinçlenmenin yalnızca bireysel bilinçlenme aracılığı ile olabileceğine inanıyor. Kendi özünü hatırlayan, potansiyelini gerçekleştiren her bireyin çevresini aydınlatacağını ve toplumu bir adım ileri götüreceğini düşünüyor.