“Bilmediğimi Bilmediklerim” serisi aslında hayatın içinde günde birkaç defa dokunduğumuz ve farkında olmadığımız kavramları su üstüne çıkarmak için tasarlandı. Her etkinlikten sonra kendiniz ile ilgili yeni bir bilgi edinip ayrılacaksınız. Etkinliklere tek tek katılabileceğiniz gibi hepsine birden katılmanız durumunda bu 4 kavramın birbirleri ile olan etkileşimi de deneyimleme şansınız olacaktır.

4 haftalık etkinliğin tarihleri;

- 4 Ekim Cuma, 19.30-21.30 / Bilmediğimi Bilmediklerim 1: Asosyal Değil, İçe Dönük

- 8 Kasım Cuma, 19.30-21.30 / Bilmediğimi Bilmediklerim 2: Kararların Kilit Taşı "Değerler"

- 6 Aralık Cuma, 19.30-21.30 / Bilmediğimi Bilmediklerim 3: İletişimde Sağlıklı Yüzleşme

- 10 Ocak Cuma, 19.30-21.30 / Bilmediğimi Bilmediklerim 4: Hayattaki Misyonunuzu Yaratmazsınız, Algılarsınız

Murat Yerdekalmazer Hakkında

"20 yıla yakın reklam ajansı, internet firmaları, telekom operatörleri gibi kuruluşlarda görev aldım. Çalıştığım şirketlerin pazarlama departmanlarında uzman seviyesinden CMO seviyesine kadar tüm kademlerde çalışma fırsatım oldu. Bu süre boyunca birçok eğitim, kişisel gelişim programına katıldım ve yavaş yavaş kendimi tanımaya çalışmanın keyifli olduğunu anladım. Aslında insanı tanımakla ilgili uğraştığımı da zaman içinde öğrendim.

Kendimi iyi etmek için öğrendiklerimin başkalarının da işine yarayacağını görünce bu alanı kendime iş edindim ve 2014 yılında profesyonel hayatı bırakıp danışmanlık ve koçluk işini seçtim. Şirketlere eğitim ve danışman olarak hizmet vermenin yanı sıra uluslararası akredite bir koç olarak beyaz yakalılara ve profesyonel sporculara performanslarını arttırmaları ve kariyerlerini daha iyi yönetebilmeleri için destek veriyorum.