• Joint Idea Kanyon (map)

En son ne zaman elinle toprağı hissettin? Evinde yeşile yer açmak ister miydin? Yeni bir mevsime yol almayı kutlamak, doğanın mucizelerine tanık olmak ve kendine zaman ayırman için harika bir deneyim ile karşınızdayız.

Ne yapıyoruz?
Bu atölyede kendi saksılarımızı tasarlıyor, toprağı ellerimizle döküp mutfağımızda kullanabileceğimiz yeşillik ve sebzelerin tohumlarını dikiyoruz.
2 adet orta boy saksı boyama
Saksılara toprak dökümü
Tohumu ekimi
Can suyu verme işlemi
Kendine zaman ayırıp gününü güzelleştirmenin yanı sıra evine götüreceğin bu iki saksıya aylarca gözün gibi bakıp, tomurcuklanmasına, büyümesine tanık olmanın keyfini süreceksin. İster tek gel ister sevdiğin birini elinden tut gel evinde yeşile yer açma keyfini sakın kaçırma.

Biletler Biletix'te!

Make My Day Nedir?
Make My Day, Makers felsefesinden yola çıkarak düşünen, hayal kuran, öğrenmeyi seven, yaparak öğrendiğine inanan, ve yaptıklarını paylaşan bireylerin buluştuğu bir Kendin Yap platformudur.

Make My Day, yeni birşeyler yaratmanın sağladığı tatminden keyif alan, ve bu sürecin eğlenceli olduğunu düşünen herkes için harika bir keşif, deneyim ve iş birliğidir. Yaratılan her yeni şey ile kendimizden bir parçayı ortaya koymak, ve bir şekilde dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye başlamayı amaç haline getirmektir.