• Joint Idea Arnavutköy (map)

İnsan davranış ve düşüncelerinin temelinde çocukluktan, hatta bebeklik döneminden, ve çoğu zaman da geçmiş hayatlardan, atalarından getirdiği inançlar vardır. Bu temel negatif inançlar, ya da karmalar, bireyin bilinçli olarak yapmak ve olmak istediklerine engel olur. Bu durumda kişi, kendini içinden çıkamadığı bir döngüde bulur. Mantık ve bilinç seviyesinde o döngüden nasıl çıkabileceğimizi bildiğimizi zannedebiliriz, ancak zihnimizde (bilinçaltında) kaydolmuş kör noktaları göremediğimiz için ne yaparsak yapalım o döngülerden uzun süre çıkamayız. Bundan dolayı da kendimizi, başkalarını ya da içinde bulunduğumuz durumu suçlayabiliriz. Halbuki Kuantum Farkındalıkla kişi kendini gerçekleştirmesini engelleyen temel inançlarının hızlıca farkına varıp ve yine hızlıca bunlardan arınıp gerçekten istediği hayatı yaşamaya başlar.

Seminerimizin ana başlıkları: 
1. Neden “Kuantum” Farkındalık?
2. Karma nasıl oluşuyor?
3. Karmalar bizi nasıl etkileyebiliyor?
4. Negatif karmalarımızdan nasıl özgürleşebiliriz?

Biletler Biletix'te!


Karmik Şifa ve Gelişim Merkezi Kimdir?

Zeyno Baran Bryza
1991 yılında genetik mühendisi olmak amaçlı Stanford Üniveristesi'ne gidip, gazeteci anne- babamın yolunu izleyerek önce Siyaset Bilimi okudum, ardından Uluslararası Ekonomik Gelişme alanında Master yaptım. 1996- 2009 arası başkent Washinton'da jepolitik analist olarak çalışırken, kendi içine yolculuğumu Hindistan'da yoga çalışmalarıyla destekledim. 2008 yılında almaya başladığım Sufi ve Şamanik öğretilerin ardından yaşam amacımın kadim bilgelikle bilimi buluşturan yöntemlerle kişilerin potansiyellerini yaşamasına destek olduğunu anladım. 2012'de İstanbul'a döndükten sonra kuantum şifa ve Vedik astroloji eğitimleri almaya devam ettim, 2014 yılında da Fatih ile Karmik Şifa merkezini kurdum.  

Fatih Engilsel
1991 yılında İTÜ’de okumak icin İstanbul'a geldiğimde hayatın sadece mezun olmak, iş bulmak, aile kurmak ve kariyer yapıp emekli olmaktan ibaret olduğunu zannediyordum. 2010 yılına kadar da kendini gerçekleştirmek ve kendini bulmak konularında gelen işaretlerin farkında olmadan hayatıma devam ettim. Hatta engeller koydum. Spirütellik, kuantum ve şifa enerjisi verme alanında yeteneğe sahip olduğuma dair işaretlerin dozu artmaya başlayınca bunlarla sadece kendime değil birçok insana faydalı olabileceğimi farkettim. Mimarligi bırakıp sadece yeteneğimin üzerine yoğunlaşarak aldığım Şamanik Kuantum, Yaşam Koçluğu, Reiki Enerji ve Access Bars eğitimlerinin ardından yaşam amacımı gerçekleştirme yolunda ilerliyorum.