• Joint Idea Kanyon (map)

Nöro Bilim ile kendinizi tanıyın, daha iyi iletişim kurun ve akıl haritaları ile hedefinizi belirleyin.

Hızla değişen dünyamızda, Nöro bilimin iş hayatında daha etkin kullanılmaya başlamasıyla başarıya ulaşmanın kuralları yeniden düzenlenmeye başlandı. 

Yöneticilerin sadece teknik bilgilerinin mükemmel olmasının şirketlerini başarıya ulaştırmadığı güncel örnekler ile her gün karşımıza çıkmaktadır.

Bu sebepten dolayı kişinin öncelikle kendisini tanıması, hangi iş kollarında daha başarılı olabileceğini ve kişisel gelişim alanlarını bilmesi çok büyük önem taşımaktadır.  Ayrıca, sizlerin sosyal ve iş ortamında diğer kişiler ile olan iletişim becerileriniz gelecekteki kariyerinizi etkileyecektir.

İngiltere’de ve dünyada kişisel gelişim araçları içerisinde en güncellerinden biri olan PRISM Brain Mapping uygulaması sayesinde sizler davranış profillerinizi  daha iyi  anlayacak, başarılı bir kariyer için diğer kişiler ile nasıl iletişim kurmamız gerektiğinizi öğrenecek ve akıl haritası tekniğini kullanarak gelecek hedefimize ulaşmak için hazırlıklarımızı yapacağız.

Bu eğitimin içerisinde Nöro bilim esaslarına dayanılarak geliştiren PRISM Brain Mapping uygulaması ile tüm katılımcıların davranış haritaları çıkarılacak ve şahsi olarak verilecek kısa anlatım ve davranış eğilimi haritası sayesinde katılımcıların hangi konularda kendilerini geliştirecekleri anlatılacaktır.

PRISM Brain Mapping Uygulaması için www. ndyonetimdanismanlik.com adresini inceleyebilirsiniz."

-Başarıyı getiren faktörler nelerdir?
-İnsan beynini bilmek bize iş ve sosyal yaşamda ne kazandırır?
-Yoksa kararları veren zihnimiz değil beynimiz mi?
-En güncel konulardan Nöro bilimin günümüzdeki yeri? 
-İnsan beyni karar alma mekanizması nasıl çalışır?
-PRISM modeli nedir? Davranış Eğilimleri Nasıl açıklanır?
-PRISM Modelinde yer alan 8 farklı davranış eğilimlerini nasıl yorumlarız? 
-Neden teknik bilgisi iyi çalışanlar her zaman başarılı olmaz?
-İş hayatında başarılı olmak için hangi konularda kendimi geliştirmeliyim?
-Kendimizi tanımak ve diğer kişiler ile nasıl iletişim kuracağımızı öğrenmek neden önemlidir?
-Farklı davranış eğilimleri olan kişiler ile başarılı bir iletişim nasıl kurarım? 
-Ayna nöronların hayatımıza etkisi
-Gelecek planlarımızı hazırlamak üzere bir akıl haritaları çıkarılması

Biletler Biletix'te!

Eğitimi Veren: Dr. Neşe Saruhan Kimdir?
Neşe Saruhan Boğaziçi Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldu. Koç Üniversitesi MBA programını tamamladıktan sonra 1997 yılında Alcatel Kablo A.Ş. ‘de Pazarlama Bölümünde çalışmaya başladı.2001 yılında iş yaşamına ara vererek e-ticaret üzerine yenilikleri araştırmak ve çalışmalar yapmak için Loyola Üniversitesi’nde e-ticaret üzerine diploma programını tamamladı.

Türkiye’ye dönüşünde Nexans (eski adı ile Alcatel Kablo) İletişim Endüstri ve Ticaret A.Ş.’de Pazarlama Müdürü olarak göreve başladı.

Sonrasında Nexans İletişim Endüstri ve Ticaret A.Ş.’de Marmara Bölge Satış Müdürü, Stratejik Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü ve Satış Direktör vekili olarak farklı pozisyonlarda görev aldı. İş yaşamı sırasında başladığı Marmara Üniversitesi, İşletme fakültesi ana bilim dalı, Örgütsel Davranış bilim dalında doktora çalışmalarını 2013 yılında tamamlamıştır. Halen Bahçesehir Üniversitesi’nde, Nöro Pazarlama, Kurumsal Değişim Yönetimi ve Liderlik üzerine dersler vermekte ve aynı zamanda ND Yönetim Danışmalık olarak kurumlara Nöro Pazarlama, Nöro Satış ve Nöro Liderlik konularında eğitimler vermektedir. PRISM Brain Mapping uygulama sertifikasına sahiptir. Ayrıca, günümüzün yeni nesil teknolojilerinden Neurosky “Mindwave” uygulamasını kullanarak konsantrasyon, odaklanma ve yaratıcılığı arttırma eğitimleri vermektedir.