• Joint Idea Kanyon (map)
  • Büyükdere Caddesi, No: 185, Levent Kanyon AVM
  • Teras Katı ŞİŞLİ / İstanbul
  • Turkey

Hayal et. Yarat. Gerçekleştir + Selen Sonar ile Ebeveyn ve Çocuk Gelişim Atölyesi, 23 Nisan'da Joint Idea Kanyon'da!

Hayal et. Yarat. Gerçekleştir.

Çocukların kendi ideal dünyalarını oluşturmalarına izin verebilseydik, bu nasıl bir dünya olurdu? Bu ideal dünyayı gerçek kılmak, ona bir adım da olsa yaklaşabilmek için biz ne yapabiliriz, onlar ne yapabilir? 

Çocukların kendilerine, ailelerine, çevrelerine, ülkelerine ve dünyaya dair tüm hayallerini rahatça paylaşabilecekleri, o hayallere ulaşım için nelerin yapılabileceğini konuşacağımız bu atölye çalışmasında bizlere Points of You ® koçluk oyunlarının kartları yol gösterecek. Görsel çağda yaşayan yeni nesil, resimler aracılığı ile duygularını özgürce ifade ederken, aileleri de onları dinleyecek ve eşlik edecek.

Atölye çalışmamızın ikinci kısmında ise çocuğunuz ile birlikte ideal dünyanızı anlatan keyifli, yaratıcı, ve son derece eğlenceli bir “Vision Board” çalışması yapacağız. Atölye çalışmamızda danstan müziğe, resimden eğlenceye, fotoğraf albümününden elişine kadar herşey var!

Çocuğunuzla birlikte bir günlüğüne çocuk olmaya, içinizdeki çocuğu ortaya çıkarmaya, yaratıcılığınızı ve hayallerinizi özgür bırakmaya var mısınız? Not: Çocukların kendilerini sözle ifade edilebilir yaşta olması gerektiğinden bu atöyle çalışmamız 5-12 yaş arası çocuklar için uygundur. Bir ebeveyn bir çocuk ile katılabilir. 
 

Biletler Biletix'te!


Selen Sonar Kimdir?
Selen Sonar, İstanbul Alman Lisesi ardından Boğaziçi Üniversitesi MIS Bölümü’nü bitirmiştir. Uzun yıllar HP’de Marka Müdürü olarak çalıştıktan sonra Sağlıklı Yaşam ve Beslenme alanlarına yönelmiş ve 2015’te Juice Up firmasını kurmuştur. 
IIN Sağlık Koçluğu sertifikası sahibidir. Points of You® sertifikalı eğitmeni olarak kişisel gelişim eğitimleri vermekte; yaşam ve sağlık koçluğu yapmaktadır. Sağlıklı yaşamda aktif bir hayatın önemini bilen Selen, aynı zamanda bale, zumba ve yoga eğitmenliği yapmaktadır.