• Joint Idea (map)
  • Joint Idea Kanyon Büyükdere Caddesi, No: 185, Levent Kanyon AVM, Teras Katı ŞİŞLİ / İstanbul
  • İstanbul
  • Turkey

Hayat, bir seri konuyu doğru yola sokma çabasıdır. İyi yaşamak, sevilmek ve mutlu olmak özüne odaklanan tüm iyi haller, hepimizin ortak hayali ve şüphesiz ortak hakkı. Bu çabalarımızın karşılığında ulaştığımız noktayı belirleyen tek araç ise , yaşadığımız tüm olaylara kattığımız bireysel yorumumuz. 

Kendi realitemiz, idrak düzeyimiz ve en önemlisi öğretilmişlikler doğrultusunda kendimizi ve hayatı yorumluyoruz. Çoğu zaman hayatı çevrede arıyoruz ama en büyük güç kaynağının yine kendimiz olduğunu unutuyoruz. Sıkı sıkıya bağlı bir şekilde inandığımız yanlışlara ve doğrulara odaklanıp asıl noktayı kaçırıyoruz. Başka bir ifadeyle dartı yanlış tahtaya atıyoruz. 

Ancak, kendi davranış kalıplarımızı anladığımız ve tekrar eden davranışlarımızın altındaki haritayı çıkartabildiğimiz ölçüde karar ve tepkilerimizin gerçek nedenlerini görebiliyoruz. Kendi merkezimize odaklanmayı başardığımızda kendimizi kazanıyoruz. İşte o zaman sahip olduğumuz bütün değer ve özellikleri etrafımızdaki dünyayla olan ilişkilerimizi düzenleyecek şekilde yönetmeyi başarabiliyoruz. Hem özel, hem iş hayatımızda, içimizdeki en iyiyi ön plana çıkartabilme becerisine sahip olduğumuz noktada kazanan ve kazandıran olabiliyoruz. 

Biletler Biletix’te!

Geride bırakmak üzere olduğumuz bu yılda hangi anıları biriktirmiş olursak olalım, her yeni yıla umutla sarılmak doğamızda var. Bizim en büyük umudumuz ise etrafımızda olup biten her şeyin büyümek için bir fırsat olduğunu görmek ve kendi içimize sonsuz olasılık tohumları ekmek. 

Farkında olduğumuz veya olmadığımız performans açıklarımızı tanıma ve kapatma yöntemlerinin paylaşılacağı Ayna’da Sen workshop’unun, 2019 yılını daha büyük bir güçle karşılamak üzere keyifli bir fırsat olacağına inanıyoruz.