• Joint Idea Kanyon (map)
  • Büyükdere Caddesi, No: 185, Levent Kanyon AVM, Teras Katı
  • ŞİŞLİ / İstanbul
  • Turkey

Tek kişilik kişisel farkındalık gösterisi Beni Seviyorum, Joint Idea Kanyon'da sizlerle...

Yazan/Yöneten/Sunan:
 Sefer Humar

"Tek Kişilik Kişisel Farkındalık Gösterisi (60 dakika )

Hakikatı kimseden ödünç alamazsın.

Kendi varoluşunun içine ancak sen bakarsan bulursun.

Bu hayatta mutlu ve huzurlu olmamız için ilk yapmamız gereken bir başkasından önce kendimizi sevmemizdir.

Buzdağı gibi görünen egolarımızı derin sevgimiz içinde eritip kaybedelim ve bizzat kendimiz okyanusun bir parçası haline gelelim. Ne dersin?

İnsan olarak aşk, sosyal ve iş ilişkilerinde her daim bir başkasını sevmemiz gerektiğini öğrendik. Gelin isterseniz sevmeye kendimizden başlayalım. İnanın çok şeyin içinizde değiştiğini hissedeceksiniz. Nasıl ki başkasının bahçesine gül dikmekle kendi bahçemize gül dikmek arasındaki farkı bildiğimiz gibi."

Biletler Biletix’te!

Sefer Humar kimdir?
13 yıllık beyaz yaka ve yöneticilik birikimini ve yıllarca yaptığı tiyatro oyun yazarlığı ve  oyunculuk deneyimini,  kişisel gelişim ve farkındalık eğitimleri ile birleştirip eğitimlerine devam etmektedir. Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi lisans –yüksek lisans ve doktora çalışmaları sonrası akademik kariyerine parallel çeşitli eğitim kurumlarında ekonomi ve benzeri eğitimleri, farkındalık, ekonomik farkındalık, kişisel dikkat etkinliği, şirket ve beyaz yaka gerginliğini almak için öğle tatili arasında 45 dakikalık yolculuk gibi sevgi farkındalığı alanlarında ve bireysel kişilere yetkinlik ve koçluk eğitimleri vermektedir.