2018 için kadim bilgiler ün, para ve başarının yılı diyor. Çin Astrolojisi ise, eski olan her şeyi geride bırakacağımız, yepyeni bir ustalığa ulaşacağımız “köpek yılı”.

İstatistiki olarak yeni yıl hedefleri koyanların % 95’si bu hedefleri başaramaz!

Her yılbaşı kendimize hedefler belirler, ilk 2 ay büyük bir adanmışlıkla devam eder, nedense 3. ay sarkmalar, ertelemeler derken bir bakmışız bir sonraki 31 Aralık yeniden benzer yılbaşı hedeflerini yazıyoruz. Bunun sebebi çoğu insan “Hedef Belirleme ve Netleşme” –  ardından da düzenli aksiyon almak için motivasyon süreçlerini anlamamalarıdır.

Peki ama kozmik evrenin 2018 yılında bize sağlayacağı bu başarı enerjisini, %5 ‘lik “Usta Başaranlar” kısmına nasıl girerek değerlendirebilirsin?İlham.Enerji.Dönüşüm atölyesinde öğrenip, aynı gün uygulayacağın “7 adım” ile Yeni Yıl dileklerini BAŞAR! Bol müzikli, eğlenceli ve bir o kadar da büyülü olan bu çalışmada, şu anda yaşamında nerede olduğunu bulacak ve gitmek istediğin sonuç için kendine bir plan oluşturacaksın. Öyle ki bu yaptığın plan sana hedefine doğru adım atmak için heyecan yaratacak, ulaşmak istediğin sonuca doğru çekecek ve 2018 yılı içerisinde hedefine doğru her gün adım atıyor olacaksın.

Yeliz Rüzgar, profesyonel koçluk araçları, bilimsel veriler ve kadim bilgelik sırlarını harmanlayarak sana grup koçluğu yapacak, 2018 yılı için astrolojik öngörümlemelerde bulunacaktır.

Program:
10:00 – 10:30 Kayıt & Çay, Kahve
10:30 – 12:30 İlham – “Hiçbirşey tesadüf değildir. Bu bir işaret.” – Yaşam döngüleri, eski yıllara göre işine yaramayan düşünce ve davranış alışkanlıklarını bul, yok et 2018’de  yep yeni bir sen ol.
12:00 – 13:30 Yemek
13:30 – 15:30 Enerji – “Asıl engeller dışarıda değil, içeridedir.” – Zihin, Ruh, Beden enerjinde seni başarıdan, mutluluktan alıkoyan enerjilerden temizlen, 2018’e yeniden doğ. 
15:30 – 16:00 Çay, Kahve
16:00 – 18:00 Dönüşüm – “Kaderin alacağın1 kararla, 1 an’da dönüşür.” – Gün içerisinde yapılan çalışmalar “İdeal Gün Meditasyonu” ile kalıcı dönüşüm için bütünleştirilecektir.

Gün Sonunda:
* 2018 için “Başarı Planın” elinde olacak.
* Kendinle ilgili en az 1 kısıtlayıcı inancı yok etmiş olacaksın.
* Bedeninde atıl olarak kalmış en az 1 negatif duygudan arınacaksın.
* Uygulamalar ve meditasyonlar sırasında en az 1 farkındalık yaşayacaksın.
* Neşe, heyecan, umut, pozitif bakış açısı ile birlikte en az 1 yeni başarı ve bereket inanç sistemi kazanacaksın.