Karanlıkla Tanisma + Ediz Anavi

Karanlıkla Tanisma + Ediz Anavi

Arnavutköy Joint Idea (map)

Hayatlarımızın büyük bir bölümünü bilinmeyeni arayarak geçiririz ve karanlık aslında en büyük bilinmeyendir. Bilinmeyenin içine yapılan her yolculuk ise yolumuzu biraz daha aydınlatacaktır.

Algılarımızın sınırlarını zorlayan, içsel bir deneyim yaşayacağımız bu etkinlikte, katılımcılarla beraber interaktif bir yolculuğa çıkacağız."

 

Biletler Biletix'te

The Music Medicine + Blue Moon Celebration

The Music Medicine + Blue Moon Celebration

Imagine a night where everything is designed with this intention and a space where you can tune ourselves through Music Meditation, unique Alchemical Refreshments and finally end up with Dance and Celebration!

Get tickets here!

Make My Day ile Kendi Panonu Tasarla

Make My Day ile Kendi Panonu Tasarla

Rengarenk boyalar, ipler, kağıtlar ve bantlar, çuvaldan kumaşlar ,mantar panolar, ataçlar ve raptiyeler ve daha bir çok malzeme ile tasarlayacağın panonun keyfini çıkar.

Biletler Biletix'te!

Yeliz Rüzgar ile Tango, Yaşam Ağacı ve İlişkiler

Yeliz Rüzgar ile Tango, Yaşam Ağacı ve İlişkiler

Derler ki tango eril ve dişil enerjilerin tutkulu dansı aynı zamanda ilişkiler ve yaşam için bir metafordur. Seyri keyifli bir tango duygu doludur; sözsüz bir iletişim, harmoni,akış halidir. Teslimiyet ile birlikte benden çıkıp bir bütün "biz" olmanın dansıdır.

Biletler Biletix'te!

Ecmel Ayral + VUCA ile Müzakere Olur Mu?

Ecmel Ayral + VUCA ile Müzakere Olur Mu?

Herşey eksponansiyel büyüyor artık bu gezegende. Fırsatlar öyle, tehditler öyle, talep öyle, arz öyle. Müşteriler artık aynı zamanda ortağımız, tedarikçiler muhtemel rakiplerimiz, ürünler emtia tuzağında kıvranıyor. Bu arada "paydaşlar" çığ gibi büyüyerek artıyor, bazen üstümüze doğru yuvarlanıyorlar, bazen biz onlarla beraber yol alıyoruz. Kısacası ölçekler, rekabet parametreleri, bizi ayrıştıran – ya da benzeştiren- herşey giderek artan bir hızla değişiyor. Kim rakibimiz kim ortağımız belli değil, hatta kendi iş modelimize saldırıp adına "disruption" diyoruz, kendi kariyerimizi silkeleyip adına "second curve" diyoruz. Kısacası VUCA* dünyasında eski alışkanlıklar,beceriler, yetkinlikler buharlaşıyor. Eh tabii müzakere becerilerimiz de eskiyor, zaten ne kendi vazgeçilmezlerimizden eminiz ne karşı tarafın sahiden karşı taraf olduğundan ve önceliklerinden; üstelik hayat en çok kendimizle , özümüzle müzakere ile geçiyor.

Gelin bu muğlak ve muallak dünyada hedeflerimizi yeniden sorgulayalım, müzakere yetkinliğimizin tozunu alalım, hatta eskisini tuz buz edelim yenisini giyelim.

 

* VUCA= Volatility, Uncertainty, Complexity, Ambiguity

 

AKIŞ:

09:00-09:30 İletişimsiz Müzakere - Bir Lego Macerası

09:30- 10:45 VUCA : DÜnya Nereye Gidiyor. 

10:45-11:00 Kahve Arası

11:00 - 12:00 Algı ve Gerçeklik. Herşey Muallaksa Müzakere Zemini Nerede?  

Ebru Güresin ile Öz Müzakere

Ebru Güresin ile Öz Müzakere

Joint Idea (map)

İletişim süreçlerinde kendimizi ve diğerlerini çözümleme ve elde edilen çıkarımlar doğrultusunda süreç yönteme yaklaşımlarının paylaşılacağı  bu workshop, hepsi aslında siz olan farklı “ sizleri” birbiriyle tanıştırmayı amaçlıyor. Bireysel analizler, geri bildirimler ve “ Buz Dağı” oyunu workshopa keyif ve neşe katıyor.

Yerinizi simdi ayırtın

THE MUSIC MEDICINE + HEART CHAKRA CELEBRATION

THE MUSIC MEDICINE + HEART CHAKRA CELEBRATION

This gathering is all about the Heart and all its powerful qualities. The love for oneself and others, the companion and empathy, the forgiveness and acceptance and finally the connection to the one powerful and transformative field of ONENESS.