Ketojenik Beslenme

Ketojenik Beslenme

İlker Çağlayan ile Ketojenik Beslenme, 26 Eylül'de Joint Idea Kanyon'da...

Habit markasının kurucusu İlker Çağlayan ile Ketojenik Beslenme Workshopunda : 

• Vüdudunuzu yağ yakım makinesine çeviren bu beslenme türü ile bilmek istediğiniz her şey
• Ketojenik beslenme ile ilgili yapılan hatalar
• Ketojenik beslenme zararlı mı?
• Sürekli yapılmalı mı
• Yağ yakımı için en etkili yöntem mi
• Nefis ketojenik tarifler ve ikramlar

KPI's for Winning Startups Workshop

KPI's for Winning Startups Workshop

Set your own KPI's as a startup By Patrick Bosteels


As a startup you are managing too many things. There is the product, the lead, the customer, the team, the investor and you can go on. It is not enough to be always in the office or respond every email within 24 hours. You also need to understand where your startup is and where it is going. This seems easy as success is the goal but without KPI's it is nearly impossible. This goes from the financial report to the cost of acquisition and many more indicators. This way you create a guideline and a transparent view for your investors.

In this workshop we will touch the most important one's and how to create your own dashboard for yourself but also for your investor. This workshop is aimed at aspiring startups and startups who are already active.We will start from Business Canvas, managed through Ciz.io to your personal dashboard to understand or to use in your startup.www.Ciz.io is a platform like launchpad where a startup can set kpi's based on business canvas and investor/ mentor can follow up on startups roadmap.

Patrick Bosteels is the co-founder of Stage-Co and Stage-Co Masters. A startup and entrepreneurship evangelist, Patrick Bosteels mentors startups to create a more active startup ecosystem in Turkiye.

Kurumsaldan Sonra Hayat Var Mı?

Kurumsaldan Sonra Hayat Var Mı?

Beyaz ışığın ötesine geçenler anlatıyor...

Kurumsaldan Sonra Hayat Var mı?

 

Kurumsal yaşamdan ayrılıp, beyaz yakalarını, kravatlarını, topuklu ayakkabılarını çıkartıp; kolları sıvamış 3 tecrübeli profesyonel ile kendi yollarını çizmek üzere çıktıkları serüvenlerini konuşuyoruz. Kurumsaldan sonra Hayat var mı? Peki ya özgürlükler ütopyasında herşey harika mı? B planlarımıza doğru ilerlerken, 28 Eylül Perşembe akşamı beraber olalım. Beyaz ışığın ötesine geçebilenler anlatacak, tecrübelerini paylaşacak biz de Joint Idea'nın harika atmosferinde onları dinleyip, sorularımızı yöneltecek ve eve birbirimizden ilham almış olarak döneceğiz. 

Moderator: Neşen Yücel // Stage-Co Kurucu Ortağı

 

Panelistlerimiz:

  • Uzun yıllar bankacılık ve ödeme sistemleri sektöründe çalıştıktan sonra Türkiye'nin önde gelen Fintech startup'ı olan ComPay 'in kurucu ortaklarından İrfan Aslan 
  • Hepimizi heyecanlandırıp örnek olacak bir yaşam tarzı ile Burcu Vurkaç, hem pilates eğitmeni, sporcu, hem de Kurumsalda Aşk isimli bir romanı var. 
  • Meander Danışmanlık'ın kurucusu Özkan Zere. Bağımsız Denetim, Bankacılık, Mali Kontrol, Bütçe Planlama, Finans Direktörlüğü yaptıktan sonr Kurumlara Liderlik, Gelişim, Inovasyon, Çalışan Bağlılığı alanlarında danışmanlık yapıyor, atölye çalışmaları düzenliyor. Kendi deyimiyle akışta ve yerini yurdunu bulmuş durumda...

İlham alıp, ilham vermek üzere bekliyoruz :)

Kurumsal Hayatınızı İyilestirin

Kurumsal Hayatınızı İyilestirin

İş hayatı koşulları kişinin en iyi halini ortaya koyabilmesini her geçen gün artarak talep ediyor. Zorlaşan dış koşulların performans arayışlarını hızla arttırması, hepimizde hayatımızın bütününü etkiler boyutta bir baskı yaratıyor. 

“Performans = Potansiyel - Parazitler” olarak ifade edilebilecek bir denklemde, ortaya koyduğumuz performansımız, gerçekte var olan potansiyelimize eşit olamıyor. 

“Dış ortam” parazitlerini çözmeye çalışmak, gerçek potansiyelimizi ortaya koyabilmemiz açısından yetersiz kalıyor, çünkü dış dünyamızdaki etkenleri hiçbir zaman aslında tam olarak kontrol edemiyoruz. Bunun yanısıra son yıllarda yapılan araştırmalar, dış dünyamızın parazitlerinden çok, “iç dünyamızın” parazitlerinin performansımızı en temelden etkilediğini gösteriyor.

“Kurumsal Hayatınızı İyileştirin” eğitimi, iç dünyamızda kendi başarımızın önündeki engelleri keşfetmemizi, kök sebepleri anlamamızı ve bunları performansımıza katkı sağlayacak yönde dönüştürmemizi sağlıyor. Konumuz klasik yaklaşımlarda alıştığımız şekilde “ne yaptığımız” ya da “nasıl yaptığımız” değil. Konumuz “neden” alanı. Çünkü bu alanın gerçek farkındalığına varmak ve bu alanda işimize yaramayanları dönüştürmeyi öğrenmek bizi hayatımızın her alanında semptomlarla uğraşmaktan köklü ve kalıcı bir iyileşmeye doğru ilerletiyor.